Prawo Gospodarcze

Obsługa prawna spółek handlowych i przedsiębiorców jest niezwykle ważna dla ich prawidłowego funkcjonowania. Jest to istotne z uwagi na to, aby w sposób prawidłowy pod względem prawnym tworzyć je i przekształcać. Prawo Gospodarcze ma na celu ochronę interesów wspólników danej spółki. Dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwa posiadają swoje regulaminy, zarządzenia i inne dokumenty, które muszą być konstruowane w odpowiedni sposób. W celu zagwarantowania pewności co do tego, że najważniejsze dokumenty firmy są tworzone w sposób prawidłowy pod względem prawnym, warto skorzystać z usług kancelarii adwokackiej.

Kancelaria, która funkcjonuje na terenie Katowic i ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw spółek, prowadzona jest przez adwokata Adama Bakłażec. Doradza ona już na etapie tworzenia podmiotów gospodarczych, reprezentuje spółki przed sądami różnych instancji, jak też zajmuje się dochodzeniem roszczeń wynikających z niewykonania zobowiązań wobec danej spółki. 

Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Miasto: 40-010 Katowice

Ulica: Warszawska 43

Przejdź do profilu firmy

Średnia ocena: 4

Liczba opini: 2

Do tej kancelarii trafiliśmy już trzy lata temu, kiedy zakładaliśmy naszą spółkę. W tym czasie przekształcaliśmy też formę prawną przedsiębiorstwa. Od początku do końca wszelkich tego typu przedsięwzięć towarzyszy nam adwokat, który w zrozumiały sposób tłumaczy nam możliwe rozwiązania. Polecamy adwokata Adama Bakłażec.

Korzystamy z doradztwa kancelarii od kilku lat. Niejednokrotnie, cenne rady adwokata pozwoliły na wybór odpowiedniego podejścia w ważnych sprawach dla naszej spółki. Zawsze możemy liczyć na szybką i profesjonalną odpowiedź na nasze pytania. Profesjonalne podejście pracowników kancelarii sprawia, że współpraca z nimi to sama przyjemność.

Wygląda dobrze!
Podaj poprawną nazwę użytkownika
Wygląda dobrze!
Podaj liczbę z zakresu 1-5
Wygląda dobrze!
Podaj poprawną opinię

Ostatnio dodane oferty

Protezy zębowe i korony
Protezy zębowe i korony
 • Nazwa firmy: Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

  Miasto: 83-110 Tczew

  Ulica: Jana Kilińskiego 12D/59
Prawo Spadkowe
Prawo Spadkowe
 • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

  Miasto: 40-010 Katowice

  Ulica: Warszawska 43
Tłumaczenia przysięgłe
Tłumaczenia przysięgłe
 • Nazwa firmy: Biuro tłumaczeń ATRANS

  Miasto: 34-300 Żywiec / k. Bielsko Biała

  Ulica: Na Oklu 16
Depilacja laserowa
Depilacja laserowa
 • Nazwa firmy: Wyspa Urody

  Miasto: 61-850 Poznań

  Ulica: Długa 14/5
Prawo Karne
Prawo Karne
 • Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

  Miasto: 40-010 Katowice

  Ulica: Warszawska 43