Depilacja laserowa

Dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się owłosienia istnieje obecnie wiele rozwiązań. Jedyną  opcją, która daje naprawdę trwałe efekty jest depilacja laserowa. To zabieg, który pozwala pozbyć się owłosienia na całe życie. Wszystkie inne metody powodują tylko chwilowe usunięcie i trzeba je powtarzać.

Specjalistyczny gabinet, do którego należy strona internetowa wyspa-urody.pl, wykonuje profesjonalne zabiegi depilacji laserowej dla klientów z Poznania i okolic. Salon mieści się w samym centrum stolicy Wielkopolski, co ułatwia dotarcie tu między innymi komunikacją miejską. Zabiegi wykonuję wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają w swoim fachu ogromne doświadczenie i niezbędne wykształcenie. Wszystkie zabiegi gwarantują pełne bezpieczeństwo i poczucie komfortu dla każdego klienta.

Nazwa firmy: Wyspa Urody

Miasto: 61-850 Poznań

Ulica: Długa 14/5

Przejdź do profilu firmy

Średnia ocena: 4

Liczba opini: 2

Kocham ten gabinet i pracujące w nim Panie. Gdy koleżanki pytają mnie o rekomendację tego miejsca, zawsze odpowiadam, że zawsze tylko Wyspa Urody! Przy każdej wizycie profesjonalnie, a zarazem sympatycznie. Czuję się w tym salonie jak w domu lub na spotkaniu z przyjaciółką. Polecam wszystkim całego serca.

Tak, tak i jeszcze raz tak! Trafiłam tu z polecenia koleżanki kilka miesięcy temu. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze wybrałam - pełen profesjonalizm od a do z. Obecnie jestem już stałą klientką.

Wygląda dobrze!
Podaj poprawną nazwę użytkownika
Wygląda dobrze!
Podaj liczbę z zakresu 1-5
Wygląda dobrze!
Podaj poprawną opinię

Ostatnio dodane oferty